Leden 2014

Help...

24. ledna 2014 v 13:26 | Veruš |  Rady
Čauky, píšu první článek do rubriky ''rady'', ale nejedná se o radu pro vás, ale spíš pro mě...chtěla bych se zeptat jestli nemáte někdo spolehlivé adresy na zpěvačky: P!NK (Alecia Beth Moore), Beyonce Knowles, Shakira a na herce: Adam Sandler, Matt leBlanc (Joy z Přátel), David Schwimmer (Ross z Přátel), Matthew Perry (Chandler z Přátel) a na herečky: Lisa Kudrow (Pheobe z Přátel) a Cortney Cox (Monica z Přátel) ....nebo jestli nevíte o někom, kdo má spolehlivé adresy na tyto osobnosti. Kdyžtak mi to napište na mail: sirverca@seznam.cz

Moc děkuju.

Véér

Dopisy

23. ledna 2014 v 22:02 | Veruš |  Jen tak něco
14.1. 2014 jsem odeslala dopis do divadla Lukáši Langmajerovi, jelikož se mi moc líbil (jak hrál) v Babovřeskách. Doufám, že autogram mi příjde co nejdříve. Také mám rozepsaný dopis pro paní Ivu Janžurovou, která je skvělá herečka, a její autogram si moc přeji. Jinak tento týden mě zatím nic nepřišlo, ještě je poslední šance zítra...ale obávám se, že taky nic nepříjde.
Už od středy jsem doma, jelikož jsem byla na plastice nehtového lůžka a mám mít klid, a já jsem se furt nedokopala k tomu, vyfotit 2 autogramy a vložit je sem na blog :D ...jsem asi líná :D ....Je to autogram Terezy Pergnerové a Pavla Cejnara...tak snad příští týden je sem dám :D
Achjo, já se nudim :D ...asi pujdu spát :D Tak se mějte fajné

Véér

Maroš Kramár

23. ledna 2014 v 21:55 | Veruš |  Herci
Maroš Kramár je slovenský herec a moderátor. Jeho autogram jsem si moc přála, a porařilo se mi to díky tomu, že hraje v naší Ordinaci v růžové zahradě 2, takže jsem si o autogram napsala na novu. Jinak Maroš moderuje Zázraky přírody.

psala jsem: někdy v prosinci 2013, dopisove@nova.cz
přišel: 2.1. 2014


Iva Hüttnerová

23. ledna 2014 v 21:51 | Veruš |  Herečky

Iva Hüttnerová je výtvarnice, moderátorka a herečka, známá především z Ordinace v Růžové zahradě 2 jako Jolana Lepařová, hospodyně v rodině Suchých.

psala jsem: někdy v prosinci 2013, dopisove@nova.cz
přišel: 2.1. 2014


Jaromír Hanzlík

20. ledna 2014 v 12:00 | Veruš |  Herci
Panu Hanzlíkovi jsem psala na e-mail. Je to dobrý herec...hodně známí jako Pepin v Postřižinách, kde jsem si ho oblíbila.


Jaromír Hanzlík
Když se řekne Jaromír Hanzlík, každý si hned představí uřvaného strýce Pepina, rozevlátého kovboje Honzu nebo uťáplého Dr. Mráčka v promáčeném obleku. Herec, kterého zná celý národ a sledoval jeho výkony ve filmech, seriálech či na divadelních prknech, začínal už jako sedmnáctiletý, když v Juráčkově filmu Každý mladý muž vystupoval po boku Pavla Landovského. A prožívat začátky v české Nové vlně s jedním z našich nejzajímavějších režisérů Pavlem Juráčkem, to je začátek našlápnutý na dobré časy.
....pro více info klikněte ZDE

psala jsem: už nevím
přišel: 30.12. 2013


4TET + Jiří Korn

19. ledna 2014 v 12:00 | Veruš |  Zpěváci
Někdy ke konci listopadu 2013 jsem psalá žádost přes e-mail skupině 4TET.
A v prosinci to dorazilo, + samostatně ke konci měsíce dorazil autogram Jiřího Korna.

psala jsem: ke konci listopadu na e.mail....teď si ho nepamatuji, ale v případě zájmu zjistím
přišel: 4TET: 2.12. 2013
Jiří Korn: 27.12. 2013Statistika

3. ledna 2014 v 14:53 | Veruš |  Jen tak něco
Ahoj všichni. Tak jaké jste měli Vánoce a Silvestra ? Já doufám, že jste si to užili, dostali super dárky a hlavně byli se svojí rodinou.
Já jsem si vše užila, ale to není důvod proč píšu tento článek. Rozhodla jsem se udělat článek ohledně statistiky. Bude se to týkat počtu autogramů, kolik jich mám za rok 2012,2013 a 2014( zatím :D ) a také toho kolik jsem jich získala přes e-mail, dopisy či výměnou, osobním setkáním a kolik jsem jich dostala jako dárek od přátel nebo jiných sběratelů. Usmívající se
Tak se na to vrhnem.
Autogramy za určité roky:
Jak vidíte, nemám jich nejvíce, ale já jsem ráda za tyto čísla. Dala jsem sem i rok 2014, ikdyž ten nám teprve začal, ale alespoň na konci roku, až sem dám graf, uvidíme, o kolik se to zvedlo Usmívající se.
Celkem jich mám tedy k dnešnímu dni 176 + 1 nepodepsanou podpiskartu

A nyní autogramy získané:

No jak je vidět nejvíce je pres e-mail....já se teda snažím za autogramy moc neutrácet, ale sem tam nějakej dopis pošlu...ale zatím se mi jich vrátilo jen 8...no snad se to zlepší za tento rok.

To je zatím vše....a zajímalo by mě, kolik autogramů máte vy, a jaký rok byl váš nejúspěšnější. Mrkající