Lucka Vondráčková

15. července 2013 v 15:43 | Veruš |  Zpěvačky
Tak za tento autogram jsem opravdu mooooc ráda. Jak jsem již psala, je to moje nejoblíbenější česká zpěvačka. Hrála také v Babovřeskách a několika pohádkách. Ale já jí řadím do rubriky zpěvačky, protože to je přece nejhlavnějšíUsmívající se
O tento autogram jsem si psala 24.4. 2012. Čekala jsem, že mi příjde nejpozději do 3 měsíců, ale nebylo to tak. Uplynul rok, a autogram nikde. Tak jsem se rozhodla, že napíšu na e-mail mmstudio@santec.cz , a zeptám se, jak to je s tím autogramem, že jsem jim posílala dopis s ofrankovanou obálkou, a že mi nic nepřišlo. Ještě ten den mi přišel mail s tím, že se asi obálka zatoulala, že to se někdy stává a ať to pošlu znovu. Znovu jsem nic neposílala, ale uvažovala jsem o tom. Pak jsem na to ale nějak zapoměla, takže nic. Po asi 3 měsícíh jsem ve schránce našla obálku, kterou jsem jim posílala, a tam 2 autogramy Lucky. No byla jsem vážně šťastná :)


psala jsem : 24.4. 2012, dopis + ofrankovaná obálka (adresa dole)
přišel: 24.6. 2013

Fan klub - L.V.
P.O.Box 23
100 07 Praha 107


P.s.: Pro kladné vyřízení vaší žádosti o podpiskartu vložte do obálky ZNÁMKU v hodnotě 14 Kč, pro plakát pošt. známky v hodnotě 20-30 Kč; ceny stanovené dle ceníku Č.pošty k červen 2013. OFRANKOVANOU OBÁLU FORMÁTU (A6 pro podpiskartu a alespoň A3 pro plakát).

http://fanklub.lucievondrackova.cz/burza/lucie-vondrackova-burza.php?id_sekce=12
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Esmeralda Esmeralda | 3. srpna 2013 v 23:13 | Reagovat

Lucku mám také moc ráda :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama